Domy

Pronájem bytů

 • Pronájem rekonstruovaného bytu 1+1 v České Lípě

 • PRONAJATO

 • Lokalita: Česká Lípa, Špičák
 • jedná se o pronájem rekonstruovaného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 a o celkové ploše 41,4 m2 ve 2. nadzemním podlaží rekonstruovaného panelového domu na okraji sídliště Špičák v ul. Bohuslava Martinů v České Lípě.
  » více informací «
  V bytě nová plastová okna, rekonstruované zděné bytové jádro (rohová vana, závěsné WC, umyvadlo se skříňkou a zrcadlem, obklady, dlažba), v pokojích i předsíni je linoleum, kuchyňská linka vybavena elektr. sporákem se sklokeramickou varnou deskou a digestoří. Celý byt je vyštukován a jsou v něm nové radiátory, rozvody vody, odpadů a elektřiny.
  Společné části domu jsou velmi dobře udržované, provedena rekonstrukce vchodů, výměna stoupaček a výtahů. Jedná se o klidnější lokalitu sídliště s výbornou občanskou vybaveností v blízkosti centra města.

  Pro zájem o prohlídku volejte Mgr. Jana Kmocha - mobil 775 127 511.

 
 • Pronájem rekonstruovaného bytu 2+kk v České Lípě

 • PRONAJATO

 • Lokalita: Česká Lípa, Střelnice
 • jedná se o pronájem rekonstruovaného bytu o velikosti 2+kk s lodžií o celkové podlahové ploše 43,5 m2 ve 2. patře panelového domu na sídlišti Střelnice v České Lípě.
  » více informací «
  V bytě nová plastová okna, rekonstruované byt. jádro (veliký sprch. kout se zástěnou, závěsné WC, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo, obklady, dlažba), v pokoji je plovoucí podlaha, v ložnici linoleum a velká vestavěná skříň, v předsíni dlažba, v celém bytě štuk.
  Podlah. plochy jednotlivých místností jsou následující: pokoj s kuch. koutem 15,1 m2, ložnice 18,1 m2, předsíň 3,5 m2, WC a koupelna 3 m2, lodžie 3,8 m2. Byt je ihned volný k nastěhování !
  Společné části domu jsou velmi dobře udržované, provedena rekonstrukce vchodů, výměna stoupaček a výtahů. Jedná se o klidnou lokalitu sídliště s výbornou občanskou vybaveností v blízkosti centra města.

  Pro zájem o prohlídku volejte Mgr. Jana Kmocha - mobil 775 127 511.