Domy
 

O společnosti

V roce 1991 zahájil Ing. Petr Kmoch jako jeden z prvních na okrese Česká Lípa realitní činnost. V té době se začala budovat rodinná firma, která se koncem roku 2003 transformovala do obchodní společnosti „VŠE SERVIS” spol. s r.o., jejímž současným majitelem a jednatelem je syn Mgr. Jan Kmoch. To, že na trhu s nemovitosti působíme již více než 20 let, svědčí o stabilitě a profesionalitě poskytovaných služeb, založených zejména na osobním přístupu a nenahraditelných zkušenostech.

Naše realitní kancelář se zaměřuje na regionální trh s nemovitostmi (Českolipsko), na kterém jsme schopni maximálně využít své znalosti a praxi v oboru. Zároveň máme za sebou řadu úspěšně realizovaných realitních obchodů po celém území Česka. V rámci našich služeb spolupracujeme s finančními poradci peněžních ústavů a znalci z oboru nemovitostí tak, abychom vždy dosáhli kompletního servisu pro klienty a zároveň zajistili bezpečnost obou smluvních stran při uskutečnění realitního obchodu.

Mezi hlavní náplně činnosti naší realitní kanceláře zejména patří:

  • zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu všech druhů nemovitostí
  • obstarání veškerého servisu k převodu nemovitostí (tzn. zajištění výpisu z listu vlastnického, snímku katastrální mapy, znaleckého posudku, geometrického zaměření, vytyčení hranice pozemku, hypotečního úvěru na koupi nemovitosti, sepisu smluv o převodu nemovitostí a dalších právních úkonů až po podání návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí, včetně vypracování daňových přiznání)
  • obstarání podkladů pro dědická řízení