Domy

Byty

 • Částečně rekonstruovaný byt 1+1 v družstevním vlastnictví na sídlišti Holý vrch, městské části České Lípy

 • PRODÁNO

 • Lokalita: Česká Lípa, Holý vrch
 • Předmětem prodeje je částečně rekonstruovaný byt v družstevním vlastnictví (s možností převodu do osobního vlastnictví do 1 roku od podání žádosti) o velikosti 1+1 a o celkové podlahové ploše 35,5 m2 v 7. patře panelového domu v ul. Jižní v České Lípě.
  » více informací «
  Podlahová plocha: 35,5 m2 + sklep (1,2 m2). V bytě jsou nová plastová okna vč. žaluzií, umakartové bytové jádro (koupelna: vanička, umyvadlo, skříňka a oddělené WC), nová kuchyňská linka s elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou, digestoří, kompletně nové rozvody odpadů a vody (plast), nový elektrický boiler, nový radiátor, nová dlažba v předsíni a u kuchyňské linky, nové linoleum ve zbylé části místnosti a koberec v ložnici. Byt, jehož místnosti jsou situovány jihozápadním směrem, je dále kompletně vyštukován a má sádrokartonové podhledy ve všech pokojích. Byt se nachází v atraktivní lokalitě města a má velmi nízké náklady na bydlení!

  Pro zájem o prohlídku volejte Mgr. Jana Kmocha - mobil 775 127 511.

 
 • Družstevní byt 3+1 s balkónem v kompletně rekonstruovaném zděném domě v ul. Kovářova na Slovance, městské části České Lípy

 • PRODÁNO

 • Lokalita: Česká Lípa, Slovanka
 • Předmětem prodeje je družstevní byt o velikosti 3+1 s balkónem a o celkové podlahové ploše 72 m2 ve zvýšeném přízemí kompletně rekonstruovaného zatepleného zděného domu v ul. Kovářova v České Lípě
  » více informací «
  Podlahová plocha: 72 m2 + balkón (2 m2)+ sklep (13 m2). V bytě jsou nová plastová okna vč. žaluzií, rekonstruované zděné bytové jádro (sprchový kout, umyvadlo, WC), kuchyňská linka s plynovým sporákem a troubou, nové rozvody odpadů a vody (plast). Vytápění je ústřední plynovým kotlem a litinovými radiátory. Podlahy jsou betonové, na nich ve všech pokojích dřevěné vlisky, dále dlažba v koupelně a WC, v předsíni a kuchyni linoleum. V bytě jsou také původní vestavěné skříně v předsíni a spíž v kuchyni. Součástí bytu je veliký sklep v suterénu domu a 1 vestavěná skříň na chodbě. Byt je zabezpečen alarmem pro případ úniku plynu či vzniku požáru a dále má velmi nízké náklady na bydlení!
  K družstevnímu bytu patří podíl ve výši 1/18 ke společným částem domu a pozemkům okolo domu. Jedná se o velmi klidnou lokalitu města a přitom v blízkosti centra.

  Pro zájem o prohlídku volejte Mgr. Jana Kmocha - mobil 775 127 511.

 
 • Pěkný byt 1+1 v osobním vlastnictví v centru České Lípy

 • PRODÁNO

 • Lokalita: Česká Lípa, Střed
 • Předmětem prodeje je částečně rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+0 se společnou verandou a o celkové podlahové ploše 53,8 m2 ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu v ul. Jiráskova v České Lípě.
  » více informací «
  V bytě zděné bytové jádro (prostorná koupelna s vanou a samostatné WC), nové rozvody vody (plast), odpadů (plast) a elektřiny (měď), nová kuchyňská linka, dřevěné podlahy (parkety) v obou pokojích i koupelně. Ohřev vody plynovým boilerem, topení plyn. radiátory. Byt je situován jihozápadním směrem, koupelna směrem severním (do dvora).
  V domě je společenství vlastníků jednotek, jeho společné části jsou velmi dobře udržované, provedena výměna střešní krytiny vč. komínů, nová fasáda a rekonstrukce vchodů. Jedná se o atraktivní lokalitu v centru města.

  Pro zájem o prohlídku volejte Mgr. Jana Kmocha - mobil 775 127 511.